Do Bystřice nejen za filmovými zážitky…

festival1K letnímu festivalu patří nejen filmové workshopy a projekce, ale taky koupání, pořádná zmrzlina, ledová káva, koktejly a zákusky, nemyslíte? START FILM FEST nezahálí ani chvilku a blaho našich návštěvníků je na prvním místě! Proto každý akreditovaný účastník festivalu získává vyletněnou slevu 50% na veškerý sortiment kavárny Café In time na Masarykově náměstí 11, která se na několik příštích dnů promění v kavárnu festivalovou.

Ochuzeni tak nezůstanou ani všichni ostatní, kteří vstoupí do kavárny v době konání festivalu – od 5. do 10. srpna tu na ně čeká mimořádná sleva 20 % na vše, co si objednají. V prostorách provoněných kávou na vás kromě zákusků, dortíků, zmrzlin, domácích limonád a báječné obsluhy čeká také speciální festivalový koktejl START FILM FEST in Time, a to v alkoholické i nealkoholické verzi.

START FILM FEST in TIME_drinkA aby toho v perných srpnových dnech nebylo málo, každý akreditovaný festivalový účastník může využít dvouhodinový vstup na bystřické koupaliště za akční cenu 20 korun.

Odpolední program je tudíž jasný – workshop, oběd, dezert, festivalový koktejl, bazén, projekce s debatou a letní kino. Akreditační karty s sebou!

Za takto nabitý program patří velký dík i našim štědrým partnerům – Café In time a Areálu sportu a kultury Bystřice nad Pernštejnem.

Těšíme se na Vás už zítra!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *