Spouštíme III. ročník soutěže nejlepších studentských filmů

Natočili jste loni nebo letos zajímavé dílo, se kterým se chcete pochlubit? Nebo vám takové dílo právě vzniká pod rukama? Zapište si termín 7. července 2018. Jde o datum uzávěrky pro přihlášky do dalšího ročníku výroční soutěže nejlepších studentských filmů, která je i letos připojena ke START FILMu.

Loni jste přihlásili víc než stovku filmů, přičemž do soutěžního výběru jich postoupilo celkem 43, Všechny jsme odpromítali v rámci festivalového programu a s radostí na projekcích osobně přivítali i některé z autorů. Těšíme se proto na letošní nadílku animovaných, dokumentárních a hraných filmů.

Pravidla soutěže zůstávají stejná jako loni, spolu s přihláškou je naleznete pod tímto odkazem. Nastává jen jedna jediná důležitá změna – z organizačních důvodů prosíme o zasílání soutěžních filmů ve formě odkazů na již nahraná videa (například na webech YouTube, Vimeo apod.).

Hlavní cenou se stane zájezd pro dvě osoby. Loni to byla Paříž, město filmařům zaslíbené. Kam se podívá letošní absolutní vítěz, se zatím nechte překvapit. Postupně odhalíme i další ceny, o které se bude soutěžit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *