Přijeďte na START FILM! Akreditace na třetí ročník je spuštěna

Už potřetí se letos začátkem srpna sejdeme v Bystřici na START FILMu. A už teď se těšíme na všechny věrné „staré známé“, ale i na nové zvědavce, kteří s námi prožijí několik letních dnů nabitých nejen filmem. Co pro to musíte udělat? Pořídit si akreditaci, což můžete provést hned.

Přihlášku si stáhnete pod tímto odkazem (najdete tu i další informace k ceně akreditace nebo odevzdání přihlášky) a vyplněnou nám ji pak pošlete zpátky. Připomínáme, že i letos můžete během festivalu přebývat na internátu, nebo přijet s vlastním stanem a přespávat přímo ve festivalovém areálu. Podrobnosti o ubytování najdete tady.

Základní nabídku workshopů jsme zveřejnili před pár dny. Postupně vám budeme představovat všechny letošní lektory, ale i další mimořádné hosty, kteří nás na festival přijedou potěšit. Na přihlášování máte čas až do konce června. Nezapomeňte ale, že kdo dřív přijde, ten dřív mele. Zakládáme si na komorní atmosféře workshopů, takže jestli chcete mít svoje místo jisté, přihlaste se radši hned.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *