Křest festivalové kavárny START FILM Café

Festival START FILM a dobrá káva k sobě neodmyslitelně patří. Kde jinde diskutovat v poklidu o festivalových zážitcích než v prostorách stylové kavárny, která se může pochlubit kvalitní nabídkou, milou obsluhou a také různými výhodami pro návštěvníky. Sami jsme se o tom přesvědčili již během druhého ročníku, kdy jsme se během několika festivalových dnů pravidelně potkávali v bystřické kavárně Café In time. Ta se na celý jeden srpnový týden proměnila v kavárnu festivalovou a mohli jste zde ochutnat třeba i speciální drink START FILM FEST in Time.

Slovo dalo slovo a oblíbená bystřická kavárna se již brzy stane festivalovou kavárnou oficiálně – tedy nejen na jediný týden, ale navždy. Jen málokterý festival se může pochlubit kavárnou, která by nesla jeho jméno. Nový název START FILM Café tak bude všem současným i budoucím milovníkům dobré kávy připomínat festival, který se s plánovaným třetím ročníkem pomalu ale jistě stává tradiční kulturní událostí města.

Slavnostní křest START FILM Café se uskuteční v sobotu 12. května od 16.00 přímo v prostorách kavárny na adrese Masarykovo náměstí 11. Křtu se kromě organizátorů festivalu zúčastní také starosta Bystřice nad Pernštejnem Karel Pačiska a samozřejmě i majitelka kavárny Markéta Klimešová. Pro návštěvníky bude připraveno mimo jiné i malé hudební překvapení. Těšíme se na vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *