Novinkový workshop: natoč si vlastní videoklip!

Kdybych já ho viděl, měl bych jednu malou otázku: Co mají společného kapela Mirai, Support Lesbiens, skupina Slza, rapper Rytmus, Tatabojs a zpěvačka Debbi? Odpověď: Ondřeje Urbance a jeho firmu ManaWorld. Ti totiž stojí za oceňovanými videoklipy právě těchto hudebních těles a umělců.

Ondřej Urbanec, který pochází z Mariánských lázní, nyní v Praze produkuje videoklipy pro českou hudební scénu a reklamní videa pro velké firmy jako O2, Canon, Puma nebo Sony. Vystudoval píseckou FAMO a multimediální design na Západočeské univerzitě. Jeho nejčerstvějším kouskem je emotivní klip k písni Anděl skupiny Mirai, která se stala Objevem roku 2017 v anketě Český slavík.

A právě vy budete mít na START FILMu jedinečnou možnost si pod Ondřejovým vedením natočit videoklip – zpomalené záběry, drony, steady-cam, scénáře, efekty a především práce s kapelou při přípravách, na place, ale i ve střižně čekají na všechny, kdo se na tento čtyřdenní workshop přihlásí. K dispozici vám bude místní rocková kapela Paradoxx, nejlepší video se pak stane jejich oficiálním klipem a kdoví, třeba to budou právě Paradoxx a vaše dílo, kdo se stane Objevem roku 2018.

Tak si tuhle skvělou možnost pracovat s profesionály nenechte ujít, přihlašovat se můžete až do konce června.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *