Autoři nejlepších studentských filmů letos získají finanční odměnu

Přihlašování do soutěže o nejlepší studentské filmy jede na plné obrátky. Pro všechny, kteří už nám svůj film poslali, nebo se na to teprve chystají, máme jednu veledůležitou zprávu. Že chceme zviditelňovat nejmladší talentované filmaře, je věc známá. Že je ovšem chceme podporovat i finančně, to je velká novinka třetího ročníku.

V Bystřici nad Pernštejnem sídlí společnost ADOZ, která se stala generálním partnerem START FILMu a která na ceny do soutěže věnovala celkem 30.000 Kč. Díky společnosti ADOZ tak budou vítězové všech letošních hlavních cen odměněni minimální částkou 5.000 Kč.

Výše ceny pro jednotlivé výherce však může být i vyšší. Všechno závisí na tom, zda letos vyhlásíme soutěžní výběr ve všech kategoriích – například loni jsme z důvodu nízkého počtu přihlášených titulů nevyhlásili soutěžní výběr v kategoriích vysokoškolský dokumentární film a vysokoškolský animovaný film.

Pamatujte, že pro vítěze máme přichystány i jiné lákavé ceny, včetně zájezdu do Londýna. Uzávěrka soutěže v kategoriích animace, dokument a hraný film je 7. července. Více se o pravidlech soutěže dočtete zde, přihlášku si můžete stáhnout pod tímto odkazem.

Těšíme se na vaše díla a společnosti ADOZ děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *