Vstříc nápadům! Reklamní tvorba s Martinem Bezouškou

Jsou osobnosti, které na START FILMu vítáme rádi a pravidelně – naši návštěvníci jejich opakovanou účast dokonce sami požadují, protože se od nich mohou stále učit nové a důležité věci. Mezi takové osobnosti patří Martin Bezouška, který právem náleží mezi nevlivnější experty v oblasti české reklamy. Znovu tedy máte možnost nahlédnout do zajímavého zákulisí vzniku reklamy a sami si také přípravu profesionální reklamy vyzkoušet.

To vše pod dohledem člověka nejpovolanějšího. Martin Bezouška si vyzkoušel práci kreativního ředitele i dramaturga významných reklamních agentur. V této sféře se přitom pohybuje už od počátku 90. let. Své bohaté zkušenosti, které sbíral i jako scenárista a dramaturg (Bony a klid, Pražákům, těm je hej, Pasti, pasti, pastičky a mnoho dalších), poodhalí i letos všem zvídavým zájemcům ze svého workshopu.

Přemýšlíte, co je vlastně podstatou kvalitní a funkční reklamy? Jak říká Martin Bezouška: „Reklamní prostředí je ideální pro okamžitou realizaci nápadů, dokonce i těch nejstupidnějších.“ Jestli se chcete dozvědět víc a uskutečnit svoje vlastní nápady, neváhejte se přihlásit na workshop reklamní tvorby. Času už moc nezbývá – přihlášky přijímáme do 30. června.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *