LAST MINUTE! Poslední volná místa na workshopech

Po sečtení všech přihlášených účastníků hlásíme, že máme na některých workshopech k dispozici ještě poslední volná místa! Stále máte šanci učit se od těch nejlepších z oboru a vytvořit své vlastní dílo třeba na workshopu dokumentární tvorby s Apolenou Rychlíkovou a Terezou Reichovou. Pokud vás dokument zajímá, neměli byste si nechat ujít čtyřdenní hrátky s kamerou a realitou s vycházejícími hvězdami českého autorského dokumentu. Hotový snímek, který vznikne v rámci festivalu, navíc bude zapsán na interaktivní mapu projektu My Street Films. Takto vypadal ten loňský s ženami o ženách.

Několik volných míst nabízíme také na workshopu storyboardu s Kurtem van der Baschem, oblíbencem minulého ročníku. Do Bystřice tentokrát přijede na více dnů a opět vás zasvětí do tajů povolání, bez kterého by to (nejen) v Hollywoodu zkrátka nešlo. Těšit se můžete na nové zážitky s dinosaury (už jste viděli nový Jurský svět, na kterém Kurt pracoval?), s R2D2 nebo Lukem Skywalkerem, a to i na velkém plátně s úvodem přímo od Kurta. Jediné, co potřebujete na jeho workshop, je tužka. Všecko ostatní dodáme my.

Volná místa zbývají i na workshopech dramaturgie Jaroslava Kravky a reklamy Martina Bezoušky. Máte tedy poslední možnost se přihlásit, a to až do konce července. Vše o akreditaci a způsobu přihlášení najdete zde. V Bystřici se potkáme už skoro za 3 týdny!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *