Do Bystřice nejen za filmem! Neodolatelná nabídka START FILM Café

Zdá se to k neuvěření, ale už ani ne za dva týdny zahájíme třetí ročník START FILMu. Potkávat se budeme nejen na workshopech nebo na filmech, ale nepochybně i v bystřické kavárně START FILM Café, kterou jsme slavnostně pokřtili letos v květnu.

A jaká by to byla festivalová kavárna, kdyby neměla pro své festivalové návštěvníky připravenou neodolatelnou nabídku? Všichni akreditovaní účastníci a hosté festivalu, kteří navštíví kavárnu v době konání START FILMu a prokáží se platnou akreditační kartou, dostanou slevu 50% na veškeré nápoje a dobroty. I tento rok se mimochodem můžete těšit na speciální festivalový koktejl.

Nezapomeňte také, že před začátkem workshopů bude dobré se řádně posilnit. Pokud si chcete udělat hezké ráno, zajděte na chutnou a vydatnou snídani právě do kavárny. Za cenu 80 Kč můžete sníst a vypít, kolik jen chcete a na švédském stole si vybrat slané i sladké pečivo, sýry, uzeniny, ovoce, zeleninu, džus nebo kávu. Rezervace snídaní bude probíhat v akreditačním centru.

Už teď můžeme prozradit, že ve START FILM Café se letos poprvé uskuteční i jedna mimořádná událost. Ve středu 8. srpna bude z kavárny živě vysílat Český rozhlas Vysočina. Takže si poznamenejte datum, abyste si v dopoledních hodinách nezapomněli nažhavit rádio a poslechnout si zajímavé rozhovory a hosty a organizátory festivalu.

Po oddychu v příjemné atmosféře START FILM Café můžete vyrazit třeba za koupáním. Svlažení ve venkovním koupališti přijde v parních letních dnech víc než vhod. Bystřický Areál sportu má pro akreditované účastníky festivalu přichystanou speciální nabídku. Po předložení platné akreditace dostanou slevu 50% na koupání.

To všechno jsou jen další pádné důvody, proč se těšit na třetí START FILM do Bystřice. Už brzy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *