Mimořádný workshop s TV NOVA na START FILMu

_MG_5357 kopieTelevize Nova je hlavním mediálním partnerem START FILMu, a nemůže tedy chybět ani na festivalu. Pro akreditované účastníky jsme připravili jedno hodně zajímavé překvapení – mimořádný workshop, který se zaměří na teorii i praxi televizního zpravodajství.

Workshop se uskuteční v pondělí po skončení všech víkendových workshopů a povede ho zkušený redaktor a moderátor Michal Čoudek, který působí například v Televizních novinách. Zájemce seznámí s fungováním současné televizní žurnalistiky. V první části se účastníci dozví informace o tom, co je to televizní reportáž, jak ji dramaturgicky vystavět, na co se soustředit v rozhovoru s respondentem nebo jak objektivně informovat veřejnost o dané situaci. Ve druhé praktické části se návštěvníci workshopu pokusí v týmech natočit vlastní reportáž z festivalu.

Odměnou bude případné odvysílaní nejlepší studentské reportáže v Televizních novinách. Nejtalentovanější účastníci workshopu se navíc budou moci ve speciálním termínu podívat do zákulisí zpravodajského studia TV Nova s dalším zkušeným lektorem. Do zahájení festivalu sice zbývá posledních pár dnů, ale pořád je možnost se přihlásit.

One comment on “Mimořádný workshop s TV NOVA na START FILMu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *