AKREDITACE

.

KOLIK STOJÍ AKREDITACE A CO VŠECHNO ZAHRNUJE?

Cena akreditace na celou dobu festivalu je 2800 Kč. Do částky se už rovnou počítá ubytování na internátu po celou dobu trvání festivalu, vstup na workshopy, všechny projekce a další akce s festivalem spojené. Pokud chcete chodit na projekce a na workshopy, ale nemáte zájem o ubytování na internátu, zaplatíte za akreditaci 1300 Kč. Další možnosti ubytování najdete pod tímto odkazem.

 

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT, I KDYŽ NECHODÍM NA ŠKOLU FILMOVÉHO ZAMĚŘENÍ?

Určitě ano. Náš festival je sice určen primárně lidem, kteří studují audiovizuální tvorbu, ale uvítáme mezi námi i všechny ostatní mladé nadšence, kteří milují filmy a také je rádi natáčejí. Podmínky akreditace jsou pro všechny stejné.

 

JAK SE MŮŽU PŘIHLÁSIT?

Dole pod textem si stáhněte přihlášku, vyplňte ji, podepište, oskenujte a pošlete na mail guest.start.film@gmail.com.

Je dobré vědět, že kapacita workshopů není neomezená, proto s přihlašováním raději dlouho neotálejte. Workshopy jsou vícedenní a v programu se budou časově překrývat, z nabídky si proto prosím vyberte pouze jeden, o který máte největší zájem. Na druhé místo pro jistotu připište druhý workshop pro případ, že by ten první byl už obsazen.

Po přijetí vyplněného akreditačního formuláře od nás dostanete mail, ve kterém vám potvrdíme účast na vybraném workshopu a také vám napíšeme, jak a do kdy zaplatit akreditaci. Tu si pak osobně vyzvednete hned po příjezdu do Bystřice v akreditačním centru.

.

 PDF KE STAŽENÍ ZDE >>>

.DOC KE STAŽENÍ ZDE >>>

Akreditační formulář ve formátu PDF
Akreditační formulář ve formátu DOC