AKREDITACE

.

CO VŠECHNO AKREDITACE ZAHRNUJE?

S akreditací si užijete festival se vším všudy. Kromě účasti na vámi vybraném workshopu vás akreditace opravňuje k návštěvě všech festivalových projekcí a dalších mimořádných akcí a událostí, které najdete v programu. Vybrat si přitom můžete ze dvou základních druhů akreditace – s ubytováním na internátu, nebo bez ubytování.

 

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT, I KDYŽ NECHODÍM NA ŠKOLU FILMOVÉHO ZAMĚŘENÍ?

Určitě ano! Náš festival je otevřen všem mladým nadšencům, kteří milují filmy a všechno, co s nimi souvisí. Praktické zkušenosti s natáčením rozhodně nejsou nutnou podmínkou k tomu, abyste k nám přijeli. Rozhodující je jedině váš zájem naučit se nebo dozvědět něco nového.

.

JAK SE MŮŽU PŘIHLÁSIT?

Dole pod textem si stáhněte přihlášku, vyplňte ji, podepište, oskenujte a pošlete na mail guest.start.film@gmail.com.

Kapacita většiny workshopů je omezená na přibližně 10 osob, proto s přihlašováním dlouho neotálejte. Workshopy se v programu časově překrývají, proto si z nabídky vyberte pouze jeden, o který máte největší zájem. Na druhé místo pro jistotu připište druhý workshop, pokud by ten první byl už obsazen.

.

KOLIK ZAPLATÍM ZA AKREDITACI?

Cena akreditace na celou dobu festivalu je 2800 Kč s ubytováním na internátu. Za akreditaci bez ubytování na internátu zaplatíte 1500 Kč. Další možnosti ubytování pak najdete pod tímto odkazem.

Po přijetí vyplněného akreditačního formuláře od nás dostanete mail, ve kterém vám potvrdíme účast na vybraném workshopu a také vám napíšeme, jak a do kdy zaplatit akreditaci. Tu si pak osobně vyzvednete hned po příjezdu do Bystřice v akreditačním centru.

.

 PDF KE STAŽENÍ ZDE >>>

.DOC KE STAŽENÍ ZDE >>>

Akreditační formulář ve formátu PDF
Akreditační formulář ve formátu DOC